...

Kõigile kättesaadav

 

TX tagab kõikidele reisijatele suurepärase mugavuse.

...

Kaldtee ratastooli jaoks

Lihtsalt kasutatava ja tugeva kaldteega saavad ratastooliga sõitjad lihtsalt sõidukisse. Sisenemist hõlbustab veelgi kaldtee madal nurk, mis on tavalise kõnnitee suhtes vaid 11 kraadi. Silmapaistvad servad tagavad ratastoolile kindla trajektooril püsimise ja takistavad kaldteelt mahaveeremist.

...

Lisaaste

Nutikas mehhanism muudab integreeritud kaldtee kiiresti astmeks, mis võimaldab reisijatel sõidukist hõlpsamini väljuda.

...

Pöörlev iste

Mõnikord mõjutab piiratud liikumisvõime keeramist. Lihtsamaks sisenemiseks ja väljumiseks on abiks pöörlev iste, mida saab liigutada sõidukist välja.

...

Kontrastsed värvid on hästi nähtavad

Heledad ja libisemiskindlad käepidemed hõlbustavad kõigi reisijate, eriti nägemispuudega inimeste sisenemist ja väljumist ning silmatorkavate istmeservade abil leiavad reisijad turvaliselt oma koha.

...

Induktsioonisilmus

Salongis on induktsioonisilmus, mis võimaldab kuuldeaparaadi kandjatel juhti selgelt kuulda.
Lisaks sellele saavad reisijad tänu läbipaistvale vaheseinale suhelda sõidukijuhiga visuaalselt.

...

Kindel jalgealune

Salongi põrand on täiesti sile ja kaetud libisemiskindla materjaliga. Ruumi on piisavalt, et ka ratastooli kasutaja saaks end hõlpsasti ja mugavalt keerata ettepoole suunatud asendisse.

...

Piirangud

Ratastoolis reisijad võivad TX-is reisides oma ratastooli jääda. Sellise ohutuse tagab meie ISO 10542 standardile vastav terviklik turvasüsteem.

...

Valgustus

Kõikjal on kasutatud heledat LED-valgustust. Nii põrandavalgustuse, salongitulede ning lugemislampide heledust saab ühe nupuvajutusega lihtsalt reguleerida.

...

Lai ukseava

Tagumine reisijate uks avaneb 90 kraadi.