...

Suurepärane töökoht

 

Meie sõidukitega on iga töö algusest lõpuni lihtne.

...

Mugavus algab juhiistmest

Mitmes suunas reguleeritavad pehmest, vastupidavast ning hingavast materjalist juhiiste on standardvarustuses. Koostöös ortopeedidega on välja töötatud istme ergonoomiline kuju, mis pakub maksimaalset kaitset liiga pikast istumisest põhjustatud väsimuse ja seljavalude vastu.

Istme kõrgust saab reguleerida 60 mm võrra, mugavust lisavad ka järk-järgult reguleeritavad selja- ja nimmepiirkonna toed. Lisavarustuses oleval luksuslikul elektriliselt reguleeritaval ja soojendusega istmel saab muuta kallet ning sellel on ka pikendatav jalatugi.

...

Kohanduv rool

Optimaalse sõiduasendi saavutamiseks saab roolisammast reguleerida nii pikkuse kui kõrguse osas. Roolile paigutatud nupud võimaldavad kiiret juurdepääsu meelelahutussüsteemile, püsikiiruse hoidjale ja sõiduulatuse nägemisele. Need on ka kiirnupud hääljuhtimise ja juhi seadete jaoks.

...

Tipptasemel näidikupaneel

Näidikupaneelil on suur puutetundlik ekraan, mille käsitsemine on graafika ja intuitiivsete juhtimisseadete abil lihtne ja mugav. Kergelt juhi poole kaldu olev ekraan parandab nähtavust ja vähendab peegeldust.

...

Meelelahutus ja ühenduvus

Kauni disainiga ja hõlpsasti kasutatav multimeediasüsteem ühildub automaatselt nutitelefoniga. 9-tollisel puuteekraanil on kasutajaliides koos AUX-ühendusega; DAB-digitaalraadio ja Bluetooth mängivad MP3-faile ja striimivad meediat.

...

Lihtne kasutada

Juhtimisseaded on uude tehnoloogiasse intuitiivselt integreeritud, funktsioonid lihtsad ja loomulikud. Sõiduk käivitatakse lülitit päripäeva keerates – just nagu tavalise sõiduki võtitki. Käsipidur on elektrooniline ja toimib automaatselt, kuid soovi korral saab selle funktsiooni välja lülitada ning kasutada lülitit kui mehaanilist käsipidurit.

...

Selge ülevaade

Juhiekraan on suure eraldusvõimega LCD-värviekraan, kus kuvatakse teavet sõiduki kiiruse, aku laetuse, kütusetaseme jms kohta. Lisaks on nähtavad hetkel kehtiv kiiruspiirang, sissetulevad telefonikõned, infotainment-teated, navigatsioonijuhised ja palju muud kasulikku, mis optimeerivad sõidukogemust.

...

Praktilised hoiustamislahendused

TX ja VN5 on varustatud nutikate hoiustamisvõimalustega kõige tööks vajaliku jaoks. Lisaks telefoni- ja topsihoidjatele on esiistmetel ka panipaigad päikeseprillide, taskulambi, dokumentide, peenraha ja palju muu jaoks.