...

Avar, kuid samas piisavalt privaatne

 

Avaras sõitjatesalongis on piisavalt ruumi kuni kuuele reisijale – see võimaldab ka suurematel peredel ja gruppidel mugavalt koos reisida.

Limusiinile sarnased uksed avavad avara, kuid samas intiimse siseruumi, mille paindlik istmepaigutus võimaldab hõlpsat suhtlemist sõitjate vahel ja suurepärast ligipääsu kõikidele istekohtadele.

...

Ole ühendatud

...

Tänu sõidukisse integreeritud sülearvuti- ja USB-laadimispunktidele ning Wi-Fi-le on tagatud mugavus ja ühenduvus.

...

Panoraamkatus

 

Kõigi uute elektritaksode standardvarustuses olev panoraamkatus loob avara ja õhulise atmosfääri ning pakub suurepärast vaadet.

...
...

Mugav keskkond

Kliimaseade on mugav ja lihtne. Tagumised puutetundlikud juhtimispuldid annavad reisijatele võimaluse reguleerida mitmesuguseid kliimaseadmeid, sealhulgas temperatuuri ja ventilaatorite kiirust.

...

Kõlav ja selge

Samal juhtpaneelil on integreeritud mikrofon ja kõlarid, mis tagavad kristallselge suhtluse juhi ja sõitjate vahel.

Arvestatud on ka kuulmispuudega reisijatega. Taksosse sisenedes võimaldab läbipaistev vahesein reisijatel sõidukijuhiga visuaalselt suhelda. Induktsiooniring võimaldab kuuldeaparaadiga reisijatel juhti selgelt kuulata ning see on sõiduki mõlemal küljel selgelt ja nähtavalt märgistatud.

...

Mahukas pagasiruum

440-liitrises juhi kõrval asuvas hoiustamiskohas on piisavalt ruumi kõikide reisijate pagasile.

Selge eesmärgiga disain

 

Maailmakuulus Black Cab oma koheselt äratuntava disainiga on alati olnud parim võimalik takso. Siin ei ole tehtud mingeid kompromisse ega ümberehitusi – kuulus Londoni takso on ehitatud spetsiaalselt reisijateveoks.

...