...

Elektrimootor.

Ei mingit muret sõiduulatuse pärast.

All LEVC products are equipped with innovative eCity technology.

...

Kõik LEVC-i sõidukid on varustatud uuendusliku eCity-tehnoloogiaga.

LEVC-i sõidukid on klassifitseeritud laiendatud sõiduulatusega sõidukiteks. Sisuliselt on tegemist akutoitel töötavate elektrisõidukitega, mis kasutavad ainult elektrit ja millel on täiendav pardageneraator (väike 1,5-liitrine bensiinimootor), mida nimetatakse sõiduulatuse pikendajaks. See tagab suurema kasutusmugavuse ja paindlikkuse kui täiselektriline sõitmine.

Vajaduse korral laeb sõiduulatuse pikendaja akut, mis omakorda toidab elektrilist ajamimootorit.

Sõiduulatuse pikendaja on alati elektriliselt juhitav, seega puudub tal ühendus elektrilise ajamimootoriga. See toimib ainult energiaallikana, mis annab akule elektrit, pikendades sõiduulatust.

Alati elektriline

LÜHEND REEV (ECITY TECHNOLOGY) BEV PHEV HEV MHEV ICE
NIMI Pikendatud sõiduulatus Elektrisõiduk (Battery Electric Vehicle) Pistikhübriid (Plug-In Parallel Hybrid) Hübriid või iselaadiv hübriid (Hybrid or Self-Charging Hybrid) Kerghübriid (Mild Hybrid) Sisepõlemismootor (bensiin või diisel) (Internal Combustion Engine)
ESMANE ENERGIAALLIKAS Elekter Elekter Bensiin (või diisel) Bensiin (või diisel) Bensiin (või diisel) Bensiin (või diisel)
TEINE ENERGIAALLKIKAS Bensiin Elekter Fossiilsed kütused Fossiilsed kütused Fossiilsed kütused
AJAM Elektriajam Elektriajam Bensiini- ja elektriajam Bensiiniajam Bensiiniajam Bensiiniajam

Ainult kaks tehnoloogiat kasutavad elektrienergiat peamise energiaallikana, sh LEVC eCity tehnoloogia.

Paindlikkus
ja kasutusmugavus

 

eCity tehnoloogia kõrvaldab elektrisõiduki omamisega kaasneva peamise mure, milleks on sõiduulatus ning pakub seega suuremat kasutusvabadust.

SÕIDUK PURE EV (TÄISELEKTRILINE SÕIDUREŽIIM) KOGU SÕIDUULATUS
TX 103 km* 513 km**
VN5 103 km* 513 km**
...

Intuitiivsed sõidurežiimid

Pure EV

Täiselektriline sõidurežiim lülitab välja sõiduulatuse pikendaja ja kasutab ainult elektrienergiat, muutes sõidud peaaegu heitmevabaks.

Väga tõhus linnasisesteks sõitudeks

Kui aku saab tühjaks, soovitab indikaator juhil valida teine sõidurežiim. Pure EV toimib ainult siis, kui aku on piisavalt laetud.

Smart

See on vaikimisi töörežiim, mil sõiduk töötab kõige tõhusamal viisil, tühjendades akut võimalikult palju enne sõiduulatuse pikendaja käivitamist.

Selles režiimis lülitab sõiduk sõiduulatuse pikendaja intuitiivselt sisse, kui aku laetuse tase väheneb.

Smart-režiim eriti kasulik pikematel linnadevahelistel sõitudel, kus täiselektriline liikumine ei ole nii tõhus.

Save

Sõiduk aktiveerib sõiduulatuse pikendaja, et säilitada aku laetus olemasoleval tasemel, säästes seda hilisemaks kasutamiseks.

Save-režiimi kasutades saab näiteks sõiduulatuse pikendajat kasutades sõita heitmevaba tsoonini ning seal lülituda ümber Pure EV-režiimile.

*Pure EV läbisõit 103 km, Pure EV City 122 km (WLTP, oktoober 2020). Need arvud ei pruugi kajastada tegelikke sõidutulemusi, mis sõltuvad mitmetest teguritest, sealhulgas pärast registreerimist paigaldatud lisaseadmetest, ilmastikust, sõidustiilist ja sõiduki koormusest.

**Kokku 513 km läbisõitu, sh 103 km täisektrilist sõitu (WLTP).