...

Töötab nagu sinagi

 

VN5 on elektrisõidukile kohaselt heitmevaba, kuid tavalise kaubiku omadustega, mistõttu on VN5 kaasaegse ja kogu päeva kestva keskkonnasõbraliku töö kehastus, purustades eelarvamused elektriautode võimekuse kohta ning täites kõik autopargi ja ettevõtte vajadused.

...

eCity tehnoloogia

Täislektriline jõuülekanne ja suur sõiduulatus põhineb eCity-tehnoloogial ning annab vabaduse sõita kõikjal, sealhulgas marsruutidel, mida varem elektriautode jaoks jõukohaseks ei peetud.

eCity universaalne tehnoloogia on ennast tõestanud kui suurepärane lahendus nii linna- kui maanteesõitudel.

Vaata lisa

...

Peaasegu heitmevaba ja suure sõiduulatusega

VN5 saab hakkama nii pikkade maanteesõitude kui lühikeste kõrvalepõigetega linna heitmevabadesse tsoonidesse. Sõiduulatus on kuni 513 km (sh 103 km täiesti heitmevabalt), CO2 heitmekogus kõigest 21g/km (WLTP).

...

Vabadus ja paindlikkus

Kolm paindlikku sõidurežiimi (Pure EV, Smart ja Save) võimaldavad kohandada sõidustiili vastavalt keskkonnale.

Juhid saavad valida, millal ja kus nad kasutavad puhast, heitmevaba elektrienergiat ning millal on vaja elektrijõu säilitamiseks kasutada sõiduulatuse pikendajat. Seega ei ole pikad vahemaad VN5 jaoks mingiks probleemiks.

Linnas ja maanteel

 

VN5 välistab vajaduse peatada või vahetada sõidukit pikematel marsruutidel, mis tähendab väiksemat ajakulu ja suuremat tootlikkust.

VN5 sobib ideaalselt linnasõitudeks, sest Pure EV-sõidurežiim töötab heitmevabalt. Sõidukil on ainulaadne manööverdamisvõime, kuna selle pöörderaadius on 10,1 m. See muudab kauba laadimise kiireks ja lihtsaks ka kitsastel tänavatel.

Geofencing-funktsioon võimaldab sõidukil heitmevabasse tsooni sisenedes automaatselt täiselektrilisele sõidurežiimile lülituda ning linnast väljudes tagasi Smart- või Save-sõidurežiimile, mis on sobivaimad maanteesõitudeks.

...
...

Piisavalt ruumi kõige jaoks

VN5 kaubaruumi kandevõime on kuni 830 kg.

Avara kaubaruumi mahutavus on kuni 5,5 m3 (kaks euroalust) ning seda valgustavad tõhusad LED-tuled. Kaupa saab laadida nii külgmiste kui tagumiste uste kaudu.

...

Rohkem võimalusi

Kaubaruumi on lihtne kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele ja ettevõtte tegevusalale.

Funktsionaalne ja silmatorkav

 

VN5 on silmapaistev ja samal ajal ka funktsionaalne. Keskkonnasõbralik, kiire, paindliku ja muljetavaldava laadimisvõimsusega, kergesti ligipääsetava kaubaruumi ja ainulaadse kujundusega elektriline kaubik eristub teistest selgelt.

...

*Kokku sõiduulatus 513 km, sh täiselektriline sõiduulatus 103 km (WLTP).